Obdarovaní z prostředků Nadačního fondu

Rok 2020

Jakub Hampl (oktáva)1. místo v celostátním kole SOČ v oboru Ekonomika
Výše přiděleného stipendia: 400 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 4.000 Kč
Slávek Nikiforov (kvinta) MO Z9 – postup do krajského kola, MaSo – 2. místo v republice, Náboj Junior – 4. místo v republice, 11. mezinárodně, Chemická olympiáda – 12. místo v okresním kole, Piškvorky – 4. místo v republice, Pangea – mezi 60 nejlepšími ze 8013 žáků z 9. tříd v celé republice, Pražský glóbus – 8. místo v Praze, Brloh –50. místo mezinárodně
Výše přiděleného stipendia: 400 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 4.000 Kč
Vojtěch Kadeřábek (kvinta)MO Z9 – 1. místo v okresním kole, MaSo – 2. místo v republice, Náboj Junior – 4. místo v republice, 11. místo mezinárodně, Pikomat – 2. místo v republice, Výfuk – 1. místo v republice, Astronomická olympiáda – 8. místo v republice, Astronomická soutěž Estonsko – 63. místo mezinárodně, Attomat 2 – 1. místo v republice, 2. místo mezinárodně, Brloh – 10. místo mezinárodně v ročníku, 80. místo mezinárodně celkem, Pangea – mezi 60 nejlepšími ze 8013 žáků z 9. tříd v celé republice
Výše přiděleného stipendia: 400 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 4.000 Kč

Z výše uvedeného vyplývá, že z prostředků fondu mělo být v rámci tohoto stipendia celkem vyplaceno 12. 000 Kč, ale vzhledem k epidemiologické situaci bylo stipendium vybráno a vyplaceno až v lednu.

Barbora Přikrylová (sexta)příspěvek na ročníkovou práci, kterou byl film o chlapci s Aspergerovým syndromem s názvem Hladina - 15. 000 Kč

Rok 2021

Bert Oliva (sekunda)úspěšně dokončený kurz CTM
Výše přiděleného stipendia: 200 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 2.000 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Václav Budil (sekunda)účast a úspěch v několika soutěžích – Pangea, Maso, Dějepisná olympiáda, Klokan, Pražský globus, MaO, ZeO aj.
Výše přiděleného stipendia: 75 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 750 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Jakub Soukeník (sekunda)účast a úspěch v několika soutěžích – Brloh, DěO, CTM, Pražský globus, ZeO, MaO aj.
Výše přiděleného stipendia: 75 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 750 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Jana Schmidová (sekunda)účast a úspěch v několika soutěžích – Mezinárodní dáma (tam i postup na MS v Turecku), Matematický klokan, Brloh, Logická olympiáda, Jáma lvová, Maso, Pangea, Attomat aj.
Výše přiděleného stipendia: 150 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 1.500 Kč, bude vyplaceno jednorázově + jednorázový příspěvek 4.000 Kč na ubytování na příspěvek na ubytování na mistrovství světa v mezinárodní dámě, které se bude konat v Turecku Antalya 29.11.-5.12.2021
Johana Jaklová (tercie)v době covidu dělala projekty Ze semínka (reportáž i v ČT), Bio ne-bio (článek v časopise Vesmír), Výzva 21, vítězství v soutěži Grafika roku, experiment s rouškami a respirátory (reportáž v ČT).
Výše přiděleného stipendia: 150 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 1.500 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Matěj Caithaml (tercie)2. místo v ČR v soutěži Mladý programátor, účast a úspěch v dalších soutěžích - Brloh, Maso, Mat. Klokan, MaO aj.
Výše přiděleného stipendia: 100 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 1.000 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Ludmila Šírová (kvarta)účast a úspěch v několika soutěžích – Astronomická olympiáda, projekt Dotkni se vesmíru, Chemická olympiáda, Brloh, Ma Klokan, Pražský globus, ZeO aj.
Výše přiděleného stipendia: 150 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 1500 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Jan Slíva (kvinta)účast a úspěch v několika soutěžích – Pangea, Náboj, Maso, ZeO, DěO, Prase, Pražský globus, Klokan, MaO aj.
Výše přiděleného stipendia: 150 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 1500 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Vojtěch Procházka (kvinta)účast a úspěch v několika soutěžích – Pangea, Chemická olympiáda, Astronomická olympiáda, Náboj, Maso, DěO, Klokan, CTM aj.
Výše přiděleného stipendia: 150 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 1500 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Richard Dobíšek (kvinta)účast a úspěch v několika soutěžích – Jáma lvová, Pangea, Chemická olympiáda, Náboj, Maso, OČJ, Klokan aj.
Výše přiděleného stipendia: 150 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 1500 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Viacheslav Nikiforov (sexta)účast a úspěch v několika soutěžích – Pangea, Chemická olympiáda, Náboj, Matematický Klokan, Matematická olympiáda, Logická olympiáda aj.
Výše přiděleného stipendia: 200 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 2000 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Vojtěch Kadeřábek (sexta)účast a úspěch v několika soutěžích – Náboj, Astronomická olympiáda, Matematická olympiáda, Pražský glóbus, Attomat, Fykos, Prase aj.
Výše přiděleného stipendia: 200 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 2000 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Vojtěch Tvrdík (septima)účast a úspěch v několika soutěžích – Náboj, Energetická olympiáda, OČJ, ZeO, Klokan, Chemquest, AP kurz, CTM, Pražský globus aj.
Výše přiděleného stipendia: 250 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 2500 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Benjamin Swart (septima)účast a úspěch v několika soutěžích – CEOI (programování), Náboj, Energetická olympiáda, projekt Dotkni se vesmíru, OČJ, Klokan, Casiopea (programování), MaO aj.
Výše přiděleného stipendia: 300 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 3000 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Barbora Přikrylová (septima)účast a úspěch v několika filmových a literárních soutěžích (Nespresso Talents, Studentská Thálie, Můj svět aj.)
Výše přiděleného stipendia: 100 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 1000 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Terezie Götzová (oktáva)organizace 2 projektů – Galerie Mensa a Energii lékařům, účast v mezinárodním projektu YES GREEN, zdravotnické kurzy aj.
Výše přiděleného stipendia: 200 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 2000 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Jakub Buřil a Jan Novák (oktáva)přidělení stipendia na projekt, kterým byl tištěný průvodce po zaniklých místech Šumavy - 4.000 Kč

Rok 2022

Atanas Alvar Bakoš (sekunda)úspěšně dokončené 2 kurzy CTM v hodnotě přes 15.000 Kč + příspěvek na další kurz CTM na rok 2022/2023 v hodnotě přes 11.000 Kč, Bobřík informatiky, Pangea, MO
Výše přiděleného stipendia: 8.000 Kč
Václav Budil (sekunda)účast a úspěch v několika soutěžích – Pangea, Maso, BiO, Dějepisná olympiáda, Brloh, Pythagoriáda, Bobřík informatiky, Pražský globus, MaO, aj.
Výše přiděleného stipendia: 100 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 1000 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Jakub Soukeník (sekunda)účast a úspěch v několika soutěžích – Pangea, BiO, Brloh, DěO, Pythagoriáda, Bobřík informatiky, Pražský globus, LO, MaO aj.
Výše přiděleného stipendia: 400 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 4000 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Jana Schmidová (sekunda)účast a úspěch v několika soutěžích – Mezinárodní dáma (tam i postup na MS v Turecku), Zatre, Matematický klokan, Matematická olympiáda, Brloh, Jáma lvová, Pythagoriáda, debatní liga, MČR ve veslování aj.
Výše přiděleného stipendia: 300 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 3000 Kč, bude vyplaceno jednorázově + jednorázový příspěvek 12.000 Kč na ubytování na příspěvek na ubytování a letenky na mistrovství světa v mezinárodní dámě, které se bude konat v Turecku
Patrik Prokeš (tercie)účast a úspěch v několika soutěžích – Debatní liga, NjO, Brloh, DěO, Bobřík informatiky,Pythagoriáda, Pražský globus, Pangea, MaO, MaSo, aj.
Výše přiděleného stipendia: 100 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 1000 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Dominik Dolejš (tercie)účast a úspěch v několika soutěžích – BiO, DěO, NjO, OČJ, Pythagoriáda, Pražský globus, Pangea, MaO aj.
Výše přiděleného stipendia: 100 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 1000 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Ivan Butsko (tercie)příspěvek na školné 9. 400 Kč, účast a úspěch v soutěžích- EMC, Pangea
Petr Kosička (tercie)účast a úspěch v několika soutěžích – šachy, Pangea, Debatní pohár, Maso, Pythagoriáda, Bobřík informatiky, Brloh, MaO.
Výše přiděleného stipendia: 100 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 1000 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Marie Lainerová (tercie)účast a úspěch v několika soutěžích – akrobatický rokenrol, jednorázový příspěvek 5.000 Kč na ubytování a kostýmy na světový pohár v Maďarsku
Lukáš Hermann (tercie)účast a úspěch v několika soutěžích – BiO, MaO, CheO, MaSo, LO, Pythagoriáda, Pangea, Klokan, Bobřík informatiky, Ze semínka aj.+úspěšně dokončený kurz CTM
Výše přiděleného stipendia: 300 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 3000 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Adam Dedek (kvarta)účast a úspěch v několika soutěžích – šachy, Pangea, Piškvorky, Maso, EMC, Logická olympiáda, Bobřík informatiky, Piškvorky, Pythagoriáda, Náboj, Pražský globus aj.
Výše přiděleného stipendia: 300 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 3000 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Ludmila Šírová (kvarta)účast a úspěch v několika soutěžích – Fyzikální olympiáda, BiO, DěO, NjO, Náboj, Literární soutěž, OČJ, Pangea, MaO, Astronomická olympiáda, Chemická olympiáda, Brloh, Pythagoriáda, Výfuk, Bobřík informatiky, Pražský globus, aj.
Výše přiděleného stipendia: 600 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 6000 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Jan Slíva (kvinta)účast a úspěch v několika soutěžích – celostátní kolo SOČ, olympiáda v programování, Bobřík informatiky, F. Náboj, DěO, Pražský globus, Klokan, CHeO, dějepisná soutěž gymnázií, MaO aj.
Výše přiděleného stipendia: 400 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 4000 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Vojtěch Procházka (kvinta)účast a úspěch v několika soutěžích – MAO, Piškvorky, Chemická olympiáda, Pražský glóbus, Náboj, F. Náboj, DěO, dějepisná soutěž gymnázií, juniorský maraton, aj.
Výše přiděleného stipendia: 400 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 4000 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Richard Dobíšek (kvinta)účast a úspěch v několika soutěžích – Lingvistická olympiáda, Pražský globus, LO, energetická olympiáda, Bobřík informatiky, Chemická olympiáda, Náboj, MaO aj.
Výše přiděleného stipendia: 300 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 3000 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Jan Strmiska (sexta)účast a úspěch v několika soutěžích – Technologická olympiáda, EMC, Náboj, AjO, F. náboj, Energetická olympiáda, Bobřík informatiky, MaO. Juniorský maraton aj.
Výše přiděleného stipendia: 150 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 1500 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Adam Celecký (sexta)účast a úspěch v několika soutěžích – Debatní pohár, Náboj, Piškvorky, Bobřík informatiky, LO, Klokan, MaO, Mezinárodní dáma,
Výše přiděleného stipendia: 150 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 1500 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Viacheslav Nikiforov (sexta)účast a úspěch v několika soutěžích – BiO, DěO, OČJ, NjO, Piškvorky, Lingvistická olympiáda, Pražský globus, Pangea, Internetová matematická olympiáda, CheO, Náboj, Matematický Klokan, MaO, Energetická olympiáda, Chemquest, LO aj.
Výše přiděleného stipendia: 500 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 5000 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Vojtěch Kadeřábek (sexta) účast a úspěch v několika soutěžích – BiO, DěO, ZeO, Náboj, Klokan, Piškvorky, F. náboj, Astronomická olympiáda, MaO, Pražský glóbus, Internetová MO, Attomat, Fykos, Prase, LO, aj.
Výše přiděleného stipendia: 500 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 5000 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Štěpán Lainer (sexta)účast a úspěch v několika soutěžích – akrobatický rokenrol, jednorázový příspěvek 5.000 Kč na ubytování a kostýmy na mistrovství Evropy v akrobatickém rokenrolu ve Švýcarsku a světový pohár v Maďarsku
Zbyněk Vávra (sexta)účast a úspěch v několika soutěžích – BiO, Piškvorky, F. Náboj, CheO, BiO, LO, Klokan, Bobřík informatiky, Chemquest, LO,
Výše přiděleného stipendia: 100 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 1000 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Vojtěch Tvrdík (septima)účast a úspěch v několika soutěžích – OŠJ, Piškvorky, F. Náboj, Energetická olympiáda, OČJ, Lingvistická olympiáda, Yes green, AP kurz CTM, Pražský globus aj.
Výše přiděleného stipendia: 400 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 4000 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Michal Flekač (septima)účast a úspěch v několika soutěžích – CheO, Náboj, Energetická olympiáda, OČJ, Lingvistická olympiáda, šachy, Yes green, Pražský globus
Výše přiděleného stipendia: 350 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 3500 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Martin Truksa (septima) účast a úspěch v několika soutěžích – Bobřík informatiky, Náboj, Piškvorky, F. náboj, Energetická olympiáda, OČJ, Yes green, Lingvistická olympiáda
Výše přiděleného stipendia: 350 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 3500 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Benjamin Swart (septima)účast a úspěch v několika soutěžích – olympiáda v programování, Bobřík informatiky, F. náboj, Náboj, Energetická olympiáda, OČJ, Lingvistická olympiáda, Casiopea (programování) + jednorázový příspěvek na mezinárodní ICT soutěž v Indonésii aj.
Výše přiděleného stipendia: 500 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 5000 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Barbora Přikrylová (septima) účast a úspěch v několika filmových a literárních soutěžích (Studentská Thálie,.)
Výše přiděleného stipendia: 150 Kč/měsíčně po dobu 10 měsíců trvání školního roku, celkem 1500 Kč, bude vyplaceno jednorázově
Soňa Linhartová (septima)příspěvek na uspořádání školního workshopu s Petrem Vášou, představitelem fyzického básnictví, v rámci ročníkové práce ve výši 2.500 Kč