Zaslání pozvánek ke státní (společné) části přijímacího řízení
V pondělí 20. 3. byla všem uchazečům o studium na naší škole zaslána pozvánka ke společné části přijímacího řízení, tj. k testům z matematiky a českého jazyka. Prosíme všechny rodiče, aby si ověřili, že jim pozvánka přišla, a na e-mail zastupce@mensagymnazium.cz nám tuto skutečnost potvrdili. Děkujeme.
Kdo uvedl v přihlášce naši školu na 1. místě, je pozván na testy na 18. 4., kdo uvedl naši školu na 2. místě, je pozván na 20. 4. 2017. V oba dny se začíná testem z matematiky od 8:30 (v tomto čase je už nutno být v učebně!) do 10:00, pokračuje se pak českým jazykem a literaturou od 11:45 do 13:00.
Kromě toho počítejte s tím, že po testech zde ve škole budou děti zůstávat na školní část přijímacího řízení do cca 16 hodin s přestávkou na oběd. Bližší informace budeme ještě posílat e-mailem a zveřejníme i zde a na FaceBooku.

