Zahájení školního roku
Vážení studenti, rodiče,
Zahájení výuky pro studenty SEKUNDY-OKTÁVY proběhne v pondělí 2.9.2013 v 8:30 hodin. Tento den bude probíhat program ve škole do 9:30 hodin.
Pro studenty PRIMY proběhne zahájení školního roku v 9:30 hodin, ve stejnou dobu také začíná schůzka pro rodiče nových primánů.
V úterý 3.9.2013 budou probíhat třídnické hodiny v době od 8:30 do 13 hodin, při kterých budou kromě jiného vydávány učebnice.
Ve středu 4.9. již bude probíhat kompletní dopolední výuka podle rozvrhu jednotlivých tříd, tj. od 8:30 do 13:45. V prvním týdnu ještě neprobíhají POUZE ODPOLEDNÍ volitelné semináře a cizí jazyky.
S pozdravem a přáním úspěšného zahájení školního roku
M. Fatrová, zástupkyně ředitelky

