Začátek školního roku 2014/2015

Zahájení výuky pro studenty SEKUNDY-OKTÁVY proběhne v pondělí 1.9.2014 v 8:30 hodin. Tento den bude probíhat program ve škole do 9:30 hodin. Zahájení výuky pro studenty nové PRIMY proběhne 1.9.2014 od 9:30 do 10:30 hodin.

V dalších dnech:
PRIMA-KVARTA V úterý a středu budou mít tyto třídy kurz, jak se efektivně učit. Výuka bude probíhat od 8:30 do 13 hodin. Od čtvrtka již bude probíhat normální výuka dle rozvrhu kromě všech volitelných seminářů, ať již probíhají v dopoledních nebo odpoledních hodinách.
KVINTA-OKTÁVA Od úterý 2.9.2013 bude již probíhat normální výuka kromě všech volitelných seminářů, ať již probíhají v dopoledních nebo odpoledních hodinách.

Výuka VŠECH volitelných seminářů a VŠECH cizích jazyků bude zahájena v týdnu od 8. 9. dle rozvrhu.

Výdej učebnic bude probíhat postupně na prvních hodinách každého předmětu

S pozdravem a přáním úspěšného zahájení školního roku

M. Fatrová, zástupkyně ředitelky

Mensa gymnázium, o.p.s.

 
Zpět na úvodní stránku