Výzva k možnosti nahlédnout do spisu v rámci přijímacího řízení na naši školu před vydáním rozhodnutí

Mensa gymnázium, o.p.s. jako příslušný správní orgán

vyzývá ve smyslu ust. par. 36 odst. 3

zák. č. 500 /2004 Sb., správní řád ve znění pozdějších předpisů

účastníky řízení – zákonné zástupce žáků/žákyň, kteří podali přihlášku ke studiu na naše gymnázium, aby se dne 29. 4. 2019 v době od 9 do 13 hodin vyjádřili k podkladům před vydáním rozhodnutí ve věci vyhovění/nevyhovění žádosti o přijetí ke vzdělávání žáka na Mensa gymnázium, o.p.s.

Zákonní zástupci žáků jako účastníci řízení obdrželi tuto výzvu i e-mailem.

Za Mensa gymnázium, o.p.s.
Mgr. Magda Kindlová, ředitelka školy, v.r.

 
Zpět na úvodní stránku