Výtvarný víkend 6.–7. 11. 2009

O jednom listopadovém víkendu se ve škole opět konal výtvarný víkend. Je to již třetí rok, kdy vyučující výtvarně zaměřených předmětů a seminářů pořádají výtvarný víkend v prostorách školy. Studenti výtvarných seminářů se sejdou ve škole a celé dva dny se věnují nejrůznějším výtvarným aktivitám, ze kterých má kromě jiného vzniknout mnoho zajímavých děl pro tradiční výstavu výtvarných děl studentů Buďánky. Tento výtvarný víkend byl zaměřen především na animované filmy. Jak se to povedlo, o tom se můžete přesvědčit na našich webových stránkách v sekci Práce studentů.

Zpět na úvodní stránku