Výtvarný víkend 22.–23. 10. 2010
Ve dnech 22.-23.10. se ve výtvarném ateliéru Mensa gymnázia konal výtvarný víkend. Hlavním tématem tvůrčí pracovní akce byla Recyklace. Studenti pod vedením učitelů H. Šromové a J.Husáka tvořili nejrůznějšími technikami své práce, které budou vystaveny na Výstavě výtvarných děl studentů Mensa gymnázia v galerii Podkroví v Husově ulici na Praze 1 ve dnech 9.-19.12.2010.
Zpět na úvodní stránku
