Výstava Stíny na jevišti
V pátek 8.1.2010 se studenti semináře Počítačová grafika zúčastnili výstavy Stíny na jevišti, která se konala ve Veletržním paláci. Na výstavě byly k vidění ukázky rekvizit čínského stínového divadla, celkem 47 souborů uměleckých děl, které připravilo Čínské muzeum národního umění při příležitosti oslav 60. výročí diplomatických vztahů mezi Čínou a ČR.
Zpět na úvodní stránku
