Výšlap na „Sněžku“

12.-13.10.2012 proběhl na škole první ročník originální „buďánkovské“ akce s názvem Výšlap na Sněžku. Studenti nešlapali na opravdovou nejvyšší horu ČR, ale díky schodům museli překonat buď 1/2, 3/4 nebo celou Sněžku (1602m). Akce se zúčastnili:

Prima: Alžběta Bubníková, Klára Kunertová

Sekunda: Petra Ladmanová,Natálie Skotáková,Martin Edl, Martin Ladman, Jakub Peitner

Tercie: Lucie Navrátilová, Karolína Hrnčiříková, Aneta Štorková

Kvinta: Kryštof Jedlička, Vojta Pokorný, Jašek Adam, Jašek Petr, Jan Kostkan, Viktor Gotz

Sexta: Petr Stejskal

Septima: Vojtěch Glaser

Jako organizátor musím poděkovat Lucii Barešové a Amálii Hilgertové z kvarty, které v průběhu celého závodu zodpovědně udržovaly v chodu občerstvovací stanici ve druhém patře.

Všichni předvedli úžasný výkon a odhodlání a zaslouží si potlesk a uznání. Vyšlapat schody z přízemí do druhého patra 247 krát můžou jen blázni nebo opravdoví Buďánkovci 🙂
M. Kalivoda

Výšlap na Sněžku

 
Zpět na úvodní stránku