Volejbalové soustředění ve Španělsku
Školní volejbalový tým Nullo Modo ukončil loňskou sezónu na nádherném 14. místě (z 40). Rozloučení se sezónou proběhlo na soustředění ve Španělsku, kde hráči nabrali nové síly na nadcházející sezónu a užili si horkého španělského písku při beachvolejbalovém tréninku. Do nové sezóny 2012/2013 jsme vstoupili turnajem v Rokytnici nad Jizerou, kde jsme se umístili na nádherném 7. místě mezi týmy, kde ani extraligoví nebo prvoligoví hráči nebyli výjimkou.
Do letošní sezóny Nullo Modo vstoupilo s 16 hráči a stále má otevřené dveře pro nové hráčky a hráče. Studenti, učitelé či přátelé školy jsou vítáni v našem týmu. Plánují se 2 tréninky týdně (večerní a odpolední) včetně nedělních zápasů v 9.lize AVL. Držte palce při obhajování pěkného 14. místa z loňské sezóny.
M. Kalivoda


