Vojto, díky!!!

Vojta Koštíř, student kvarty, je opět čerstvým držitelem diplomu, tentokrát za 1. místo v okresním kole soutěže Mladý zahrádkář!!!! Gratulujeme a jen tak dál!

 
Zpět na úvodní stránku