Vojta Glaser – vítěz Českého poháru

V sobotu 3.12. se stal vítězem Českého poháru ve skocích na trampolínách v kategorii mužů pro rok 2011 náš student sexty Vojta Glaser. Svého dosavadního nejlepšího výsledku (vyššího umístění již nejde v českém svazu dosáhnout) dosáhl tím, že skákal velmi dobře ve všech čtyřech závodech Českého poháru v průběhu celého roku. Kromě toho trénuje 4x týdně. Kdo by chtěl vidět televizní záznam finálového závodu, bude ho vysílat ČT 4 ve čtvrtek 8.12. od 19.00.

Vojta Glaser-vítěz Českého poháru

Zpět na úvodní stránku