Vítězka Běhu 17. listopadu Aneta Vošahlíková

Aneta Vošahlíková
V sobotu 17. listopadu 2018 se pod taktovkou ÚTVS ČVUT uskutečnil v Oboře hvězda 66. ročník Běhu 17. listopadu, v rámci nějž se uskutečnil 56. ročník Akademického mistrovství v přespolním běhu. Běhalo se ve 14 kategoriích od dětí až po veterány. Aneta Vošahlíková, žákyně oktávy, zvítězila v kategorii juniorky, přestože to není její prioritní disciplína.

Více na sportis.cz.

 
Zpět na úvodní stránku