Veřejná hodina semináře Tvůrčí psaní
Dne 13. 6. 2018 se uskutečnila veřejná hodina semináře Tvůrčí psaní. Taková hodina, která je přístupná žákům školy, rodičům, učitelům i široké veřejnosti, se koná vždy 2× do roka. Účastníci semináře na ní prezentují své texty. Toto středeční odpoledne jsme mohli slyšet texty veselé i smutné, dlouhé i kratší. Něco však měly společné hloubku, originalitu a talent. Děkujeme všem žákům za jejich texty a prezentaci, p. učitelce Červenkové za vedení hodin a podporu žáků a přejeme všem mnoho další inspirace.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |





