Vážení a milí rodiče, studenti, učitelé a přátelé školy!
Nachýlil se konec dalšího roku, a tak dovolte, abychom Vám všem popřáli krásné a bohaté Vánoce prožité v klidu a míru.
Do nového roku 2014 přejeme Vám všem hlavně hodně zdraví a také trochu štěstí.
Ať se Vám splní všechna Vaše přání.

