Úspěchy v Logické olympiádě
I letos se mnoho žáků Mensa gymnázia zapojilo do celostátní soutěže, kterou pořádá Mensa České republiky – Logické olympiády. V nominačním kole několika žákům úlohy velmi sedly a díky tomu se jim podařilo probojovat do krajského kola, které se bude konat dne 5. 11. 2021. V kategorii B (2. stupeň ZŠ+ stejné ročníky víceletých gymnázií) tak budeme držet palce těmto žákům: Jakubu Soukeníkovi ze sekundy, Kamile Polákové, Vítkovi Strmiskovi a Adamu Dedkovi z kvarty, v kategorii C pro SŠ Richardu Dobíškovi z kvinty, Adamu Celeckému a Slávkovi Nikoforovi ze sexty a Martinu Dedkovi z oktávy. Všem gratulujeme a budeme držet palce v kraji!!!

