Úspěch v gymnastice – Magda Prouzová z primy má zlato!!!
O víkendu začátkem října probíhaly gymnastické závody Memoriál Hany Myšákové, kde družstvo Sokola Řeporyje získalo zlatou medaili. Jednou ze členek tohoto skvělého týmu je i naše žákyně prima Magda Prouzová. Moc Magdě a celému týmu gratulujeme ke skvělému úspěchu!!!
![]() |
![]() |



