Úspěch v Energetické olympiádě

V polovině října proběhlo první kolo v ENOLu – Energetické olympiády. Letošního ročníku se zúčastnilo téměř 500 týmů! Naši školu reprezentovalo celkem 6 týmů ze sexty až oktávy.
Do finálového kola mezi 25 nejlepších týmů, které proběhne prezenčně 3. a 4. listopadu, se povedlo postoupit i dvěma našim týmům!!
Tým ve složení Richard Dobíšek, Jan Hataš a Vojta Kulka se umístil dokonce na úžasném 2. místě!!! 18. místem si postup zajistil již tradičně i tým z oktávy ve složení Ben Swart, Martin Truksa a Damian Rosenbaum.

Další týmy neměli k postupu rovněž daleko. Jejich výsledky lze najít zde:https://www.energeticka-gramotnost.cz/…

Boj o FEL a 50 000 KC tak pokračuje i s naší účastí!!!

 
Zpět na úvodní stránku