Úspěch v astronomické olympiádě
Lída Šírová (sekunda) a Vojta Kadeřábek (kvarta) se zúčastnili astronomické olympiády, kde se oba umístili na 2. místě ve své kategorii v rámci Prahy. Vojta získal dokonce plný počet bodů. Celostátní výsledky budou k dispozici až po 16. červnu. I tak je to obrovský úspěch a oběma moc gratulujeme!
Více na http://olympiada.astro.cz.

