Úspěch sextánů v soutěži Bastl-Battle

Studenti sexty (Dan Žuravljov a Martin Edl) se zúčastnili minulý pátek soutěže pro mladé bastlíře, které zajímá elektronika a kterou pořádala Fakulta elektrotechnická ČVUT. Soutěžící měli za úkol z elektronické stavebnice Arduino postavit zajímavé užitečné zařízení.

Sextáni se zařadili v soutěži mezi nejlepší a získali řadu cen.

Více informací naleznete na stránkách soutěže.

 
Zpět na úvodní stránku