Úspěch sextánů v soutěži Bastl-Battle
Studenti sexty (Dan Žuravljov a Martin Edl) se zúčastnili minulý pátek soutěže pro mladé bastlíře, které zajímá elektronika a kterou pořádala Fakulta elektrotechnická ČVUT. Soutěžící měli za úkol z elektronické stavebnice Arduino postavit zajímavé užitečné zařízení.
Sextáni se zařadili v soutěži mezi nejlepší a získali řadu cen.
Více informací naleznete na stránkách soutěže.

