Úspěch na Energetické olympiádě 2025
Do 8. ročníku Energetické olympiády se přihlásilo 393 týmů z celé ČR. Mensa gymnázium vyslalo čtyři týmy:
- Oktáva: Jakub Černohorský, Matyáš Rexa, Filip Prokop
- Sexta I: Václav Budil, Filip Hrubý
- Sexta II: Jakub Soukeník, Jonáš Etrych, Alexander Nalimov
- Sexta III: Kryštof Kolenatý, David Briet, Jakub Klika
Tým Jakuba Soukeníka obsadil výborné 46. místo v 1. kole. Oktávový tým se probojoval až do finále na ČVUT a umístil se na krásném 25. místě!
Podívejte se na prezentace týmů na YouTube



