Úspěch na Energetické olympiádě 2025

Do 8. ročníku Energetické olympiády se přihlásilo 393 týmů z celé ČR. Mensa gymnázium vyslalo čtyři týmy:

Tým Jakuba Soukeníka obsadil výborné 46. místo v 1. kole. Oktávový tým se probojoval až do finále na ČVUT a umístil se na krásném 25. místě!

Podívejte se na prezentace týmů na YouTube

Zpět na úvodní stránku