Týmy Mensa gymnázia zabodovaly v matematické soutěži Náboj!!!

Blahopřejeme všem k výborným výsledkům v silné konkurenci a zvláště vítěznému týmu k 1. místu v Česku a 4. místu mezinárodně!

V pátek 21. dubna 2023 se 3 pětičlenné týmy z Mensa gymnázia zúčastnily Náboje:

Náboj je týmová soutěž žáků středních škol v kategoriích Junior a Senior. Soutěžící v 5členném týmu ze stejné školy řeší matematické úlohy v limitu 2 hodin. Letos se Náboje účastnily týmy z 12 států evropských i mimoevropských. Podrobné výsledky najdete na webu soutěže:
https://math.naboj.org/cz/cs/results/

 
Zpět na úvodní stránku