Technologická olympiáda – mimořádný úspěch

V pátek 22. dubna proběhlo finálové kolo v technologické olympiádě. V letošním ročníku se soutěže zúčastnilo 416 týmů z celé ČR!

V prvním kole naši školu reprezentovaly celkem 2 týmy. Do samotného finále pro 25 nejlepších týmů postoupil tým ve složení Milštain, Strmiska, Peychl (všichni sexta).

A výsledky?

Tým Mensa Sigma (Milštain, Peychl, Strmiska) obsadil celkově 4. místo!! Jde opět o mimořádný úspěch, navíc medailová pozice klukům utekla pouze o vlásek.

Celkové výsledky finálového kola včetně fotogalerie lze najít na stránce: https://www.technologicka-gramotnost.cz/olympiada

 
Zpět na úvodní stránku