Studentská Thálie – To je síla! Máme vítězku!
Slavnostní vyhlášení letošního ročníku Cen Studentské Thálie s inspiračním mottem To je síla! se uskutečnilo v neděli 5. ledna od 17 h na Nové scéně Národního divadla v Praze. Součástí večera byl i galaprogram s řadou známých hereckých, literárních a designérských osobností i mladých tvůrců a předávání cen.
V jedné z kategorií (Cena designérů TV Prima za výtvarný nápad za monolog Pojďme stavět sněhuláka) v souladu s očekáváním získala ocenění naše studentka Barbora Přikrylová z kvinty. Moc gratulujeme!!!
Událost zaznamenal jednak zpravodajský štáb TV Prima, zprávu si můžete přečíst také zde: ct24.ceskatelevize.cz

