Soutěž NIDV Domino

V letošním roce NIDV vyhlásil I. ročník celostátní soutěže výukových objektů (digitálních učebních materiálů) učitelů ZŠ a SŠ s názvem Domino. Soutěž získala záštitu ministra školství J. Dobeše. Odborná porota hodnotila na pracích dynamiku a uživatelskou příjemnost, originalitu a grafiku, motivaci, interaktivou, návodnost – metodiku, otevřenost pro změnu a ověření ve výuce. Do této soutěže přihlásily své výukové prezentace i naše dvě kolegyně Mgr. Eva Patáková a Aneta Kubínová. Kolegyni Patákové se podařilo postoupit ze základního kola do semifinále a poté do finále, které proběhne v únoru 2012 a ve kterém se utká s 18 dalšími učiteli o vítězné posty se svojí prezentací Diskuse počtu řešení konstrukce trojúhelníka.

Fotogalerie ze semifinále: zde

Soutěž NIDV Domino

Zpět na úvodní stránku