Soutěž Emergenza
Indie rocková kapela The Colorblinds, ve které hraje na bicí náš student Š. Krtička, 8. 4. v Paláci Akropolis vyhrála semifinálové kolo mezinárodní soutěže Emergenza a postoupila do finále, které bude 29.5. v Retro Music Hall. Kapela veřejně vystupuje již od roku 2008 a v pátek pokřtila své debutové album „The Colorblinds“. V minulosti koncertovala také na akcích školy a některé jejich skladby zazněly i v rádiu.
Zpět na úvodní stránku
