Smlouva s německou školou

Dne 6. 2. 2019 podepsalo Mensa gymnázium, o.p.s. dohodu o partnerství s německou školou z Postupimi. Cílem je vzájemná spolupráce obou škol na několika úrovních a v několika oblastech. Jednou z forem spolupráce jsou společné projekty, vzájemná návštěva učitelů a žáků z obou škol, což jsme již začali naplňovat první návštěvou německých přátel na naší škole dne 18.10.2018 (viz příspěvek v Aktualitách).

 
Zpět na úvodní stránku