Školní rok zakončily školy v přírodě

I letos se většina tříd vypravila na školy v přírodě se svými třídními učiteli, zdravotníky, případně dalšími dozory. Lokality byly sice různé – hory, řeky i nížiny – a počasí nám příliš nepřálo, ale všichni bez rozdílu si pobyt mimo školu užili a mohli si odpočati přijít pro vysvědčení. Fotoreportáž ze školy v přírodě třídy sekundy z Rejdic na pomezí Jizerských hor a Krkonoš Vám přinášíme ve fotogalerii a na facebooku.

 
Zpět na úvodní stránku