SCIO: ocenění nejlepších žáků z Prahy
Na podzim 2017 se naše škola zapojila do projektu Národní testování žáků 6. a 9. tříd ZŠ, což se týkalo naší primy a kvarty. Někteří z našich žáků se umístili mezi žáky s nejlepšími výsledky v obecných studijních předpokladech, matematice a českém jazyce Praze. Jedná se o tyto žáky:
- 9. ročník: OSP: Marie Kličková, Štěpán Švábenický
- 6. ročník: ČJ: Alžběta Tichá, Jan Slíva; MA: Jan Hataš, Jan Slíva, Richard Dobíšek, Vojtěch Kulka, Zuzana Tejklová; OSP: Matěj Mothejzík, Vojtěch Procházka
Všem moc gratulujeme a věříme, že své schopnosti budou i nadále rozvíjet a zúročí je ve studiu i v životě.

