Šachisti opět bodují!

Druhé místo v Přeboru Prahy družstev středních škol získal náš tým ve složení V. Rut , J. Jančařík, V. Váňa (všichni septima) a J. Paukert (sexta). O další pohár budou bojovat 5.-6.4.2011 na Mistrovství ČR školních týmů SŠ v šachu. Držíme palce!

Zpět na úvodní stránku