Rodičovská kavárna – Digitální zdraví dětí

První říjnový úterní podvečer se konala další rodičovská kavárna. Tentokrát rodiče besedovali s odbornicí Michaelou Slussareff na téma Digitální zdraví dětí.

Kavárna se konala ve škole v učebně sekundy a začínala v 17:30 h a měla sice oficiálně končit v 19:30 h, nicméně někteří rodiče odcházeli až kolem 21. hodiny. Bylo tedy zřejmé, že to byla zajímavá diskuze a zajímavá řečnice, myslíme, že rodiče by bývali klidně diskutovali a sdíleli vlastní zkušenosti a řešení ještě další dvě hodiny. Hlavní organizátorky měly také velkou radost z toho, že se k nim tentokrát připojilo i dost tatínků, téma zjevně zajímá a táhne. I obecně asi bylo setkání jak s rodiči z jedné třídy, tak s rodiči z dalších tříd moc fajn. Setkání se také zúčastnili někteří učitelé. Na setkání škola zajistila i drobné občerstvení, další občerstvení přinesli i sami rodiče. Organizátorky také vyslovily poděkování panu Brdkovi za pomoc s přípravou místnosti a za to, že je uvedl a poděkování šlo i celkově vedení školy za neustálou podporu tohoto projektu.

My jsme rádi, že vznikla takováto iniciativa a že se rodiče rádi potkávají i mimo třídní schůzky a mohou sdílet své zkušenosti.

Zpět na úvodní stránku