První turnaj anglické Debate League 21.-23. 10. 2022

Seminář v debatování se ve výše zmíněném termínu zúčastnil anglického debatního turnaje v Prostějově. Naše škola vyslala na turnaj hned 4 týmy a každý z nich alespoň jednou vyhrál. A máme na kontě i jeden velký úspěch.

Všem gratulujeme!!!
B. Lacinová

 
Zpět na úvodní stránku