„Procházka“ na Děčínský Sněžník

Ve dnech 2.–3. 4. se vypravili naši dva studenti septimy Vláďa Váňa a Vojta Matoušek s vyučujícím M. Kalivodou na „procházku“ na Děčínský Sněžník. Za oba dny zdolali 60 km. Pochod byl součástí zatěžkávacího tréninku před jejich účastí na soutěži „Valašský špacír“, při které mají soutěžící urazit 100 km za 24 hodin. Budeme našim borcům držet palce, aby dostáli heslu: Není důležité vyhrát, ale dojít.

Děčínský Sněžník

Zpět na úvodní stránku