Pro všechny, kdo se DNES chystají na oslavu 20. výročí Mensa gymnázia, o.p.s.!!!!

Šíří se mylná informace, že se oslava koná v Klubu Mlejn. NENÍ TOMU TAK, akce se koná ve SPOLKOVÉM DOMĚ na adrese K VIDOULI 727, PRAHA 5. Nejlépe se na místo dostanete autobusem č. 174 (mimo jiné jede přes metro Luka) nebo autobusem č. 168 (jede přes metro Hůrka a Nové Butovice) a vystoupíte na stanici Nárožní. Pokud bydlíte poblíž nebo je to možné, nechte doma své osobní automobily a přijeďte MHD, v okolí objektu nejsou ideální podmínky pro parkování, parkovat lze v okolních ulicích. Parkování před objektem bude vyhrazeno pro účinkující.
Tímto Vás všechny ještě jednou srdečně zveme.

S pozdravem
M. Fatrová, Mensa gymnázium, o.p.s.

 
Zpět na úvodní stránku