Připomínka podávání přihlášek ke studiu
Vážení zájemci o studium,
připomínáme, že se blíží termín, do kdy se podávají přihlášky ke studiu na střední školy – do 1. 3. 2021.
Přihlášky na naši školu můžete posílat buď poštou nebo přinést osobně do kanceláře školy, a to každý pracovní den mezi 9. a 14. hodinou, případně po dohodě déle (lze domluvit na tel. 724141928, M. Fatrová).
Dne 1. 3. lze donést přihlášku osobně do kanceláře školy až do 16 hodin.
Nepožadujeme na přihlášce potvrzení od lékaře.
Také připomínáme, abyste se raději již nyní hlásili individuálně na testy IQ (Zuzana Poláková, tel. 770177926), pokud jste již testy neabsolvovali.
Pokud již doklad o IQ máte, přiložte ho prosím k přihlášce nebo pošlete e-mailem (marcela.fatrova@mensagymnazium.cz).
Ostatní důležité informace viz https://mensagymnazium.cz/cs/skola/prijimaci-rizeni
Budeme se na vás těšit u přijímacího řízení.
S pozdravem
Mgr. M. Fatrová, zástupkyně ředitelky
Mensa gymnázium, o. p. s.

