Přebor Prahy školních družstev v rapid šachu

Školní tým šachistů vyrazil opět na Přebor Prahy školních družstev v rapid šachu a tažení to bylo vítězné! Kluci nezklamali a bez ztráty kytičky ovládli celý turnaj a jako tým obsadili vítěznou příčku. Zde jsou výsledky jednotlivců:

Všem borcům moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Diplom Tým i s učitelem Matúšom Kepičom Pohár a medaile
 
Zpět na úvodní stránku