Pražský glóbus

Dne 15. 12. se konalo finále soutěže Pražský glóbus. V kategorii A se našim žákům opravdu dařilo!

Tři naši žáci primy a sekundy obsadili 2., 3. a 4. místo (Dominik Dolejš, Patrik Prokeš (oba sekunda) a Jakub Soukeník, prima).

Všem moc gratulujeme a věříme, že to není úspěch poslední!!!

https://ddmpraha.cz/stanice-prirodovedcu/Projekty_a_dalsi_aktivity/Souteze/Prazsky_globus

 
Zpět na úvodní stránku