Pražský glóbus
Dne 15. 12. se konalo finále soutěže Pražský glóbus. V kategorii A se našim žákům opravdu dařilo!
Tři naši žáci primy a sekundy obsadili 2., 3. a 4. místo (Dominik Dolejš, Patrik Prokeš (oba sekunda) a Jakub Soukeník, prima).
Všem moc gratulujeme a věříme, že to není úspěch poslední!!!
https://ddmpraha.cz/stanice-prirodovedcu/Projekty_a_dalsi_aktivity/Souteze/Prazsky_globus

