Pozvání na přednášku s besedou Řepská příroda a starost o ni – 22. 3. 2022 od 14:30 hodin
Vážení rodiče, učitelé a studenti, přátelé školy,
srdečně vás zveme na společnou akci Mensa gymnázia a MČ Praha 17, která proběhne v prostorách Mensa gymnázia na adrese Španielova 1111/19 v úterý 22. 3. 2022 od 14:30 hodin.
Půjde o přednášku s besedou jednoho z našich zastupitelů pana Doc. PaedDr. Jana Farkače, CSc., který je zároveň přednášejícím na ČZU, na téma Řepská příroda a starost o ni, jejímž obsahem bude kromě jiného povídání o přírodních pokladech v naší MČ a jak se o ně co nejlépe starat, co nám přinášejí a v čem jsou prospěšné, dále informace o naučné stezce, o revitalizaci řepského potoka a mnoho dalšího. Také si pro nás pan docent Farkač připravil jedno překvapení.
Tato přednáška s besedou je součástí našeho školního projektu v rámci Šablon II. s názvem Komunitně osvětové setkání.
Název projektu: Zkvalitnění vzdělávání na Mensa gymnázium ,o.p.s.
RČ projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_066/0016308
Těšíme se na vás.
S pozdravem
M. Fatrová

