PIšQworky – druhé a čtvrté místo
Dne 12. 11. se na Gymnáziu Jana Nerudy konalo již tradiční oblastní kolo Mistrovství škol v logické hře PIšQworky. Z naší školy se soutěže zúčastnila dvě družstva – 2×(5+1) žáků:
- Tým „Mensa A“: Veselý Jan, Holub Marek, Olšák Radek, Rezner Daniel, Machala Alex, náhradník Edl Martin (všichni oktáva)
- Tým „Mensa B“: Mach Petr (tercie), Pravda Kryštof (kvinta), Dedek Petr (septima), Tvrdík Vojtěch (kvarta), Míšek David (septima), náhradník Dedek Martin (kvinta).
Tým Mensa A obsadil skvělé 4. místo v konkurenci 16 škol, tým mensa B se umístil dokonce na krásné DRUHÉ příčce! Gratulujeme!!!
Další informace najdete na webu soutěže:https://www.pisqworky.cz/
![]() |
![]() |



