PIšQworky – druhé a čtvrté místo

Dne 12. 11. se na Gymnáziu Jana Nerudy konalo již tradiční oblastní kolo Mistrovství škol v logické hře PIšQworky. Z naší školy se soutěže zúčastnila dvě družstva – 2×(5+1) žáků:

Tým Mensa A obsadil skvělé 4. místo v konkurenci 16 škol, tým mensa B se umístil dokonce na krásné DRUHÉ příčce! Gratulujeme!!!

Další informace najdete na webu soutěže:https://www.pisqworky.cz/

 
Zpět na úvodní stránku