Piškvorky? Jedině na Mensa gymnáziu!!!

Minulý týden jsme dostali doborou zprávu z Brna – vítězem letošního ročníku Mistrovství škol Česka a Slovenska se v kategorii mladších žáků (ZŠ a nižší stupeň G) stává Mensa gymnázium!!!

Tým byl ve složení Lukáš a David Brietovi (prima a kvarta) a Filip Hrubý (kvarta). A v kategorii starších žáků jsme obsadili skvělé 2. místo!!! Hrál tým ve složení Václav Muroň (oktáva), Slávek Nikiforov (oktáva), Petr Mach (oktáva) a Filip Prokop (sexta). Pochybuje tedy ještě někdo, že se nejlepší piškvorky hrajou na Mensa gymnáziu? Oběma týmům gratulujeme!!!

 
Zpět na úvodní stránku