Oslava 30 let od založení Mensa gymnázia (včetně Osmiletého gymnázia Buďánka)
Vážení rodiče, studenti, učitelé, bývalí studenti, bývalí rodiče, bývalí učitelé, bývalí ředitelé, příznivci a přátelé školy,
naše škola chystá oslavu 30 let existence, samozřejmě včetně existence Osmiletého gymnázia Buďánka.
Oslava se bude konat v pátek 6. 10. 2023 od 17 hodin v prostorách Sokolovny Řepy. Všechny vás již nyní srdečně zveme, zapište si toto datum do svých kalendářů.
V tuto chvíli již intenzivně pracujeme na mnoha organizačních věcech včetně tvorby sborníku, programu, moderátora, hostů, ražbě pamětní stříbrné mince, resp. medaile, příspěvku na charitu, cateringu apod.
Na tomto všem se bude podílet několik pomocníků z řad našich studentů i učitelů.
Pokud byste někteří z vás měli chuť a čas přispět a zapojit se do příprav nebo měli nějaký námět/nápad na to, co by se mělo na oslavě objevit, co byste rádi viděli, čím můžete přispět, dejte nám vědět, budeme moc rádi za inspiraci, i když už nyní máme nápadů hodně.
Také uvítáme nabídku na sponzoring této akce, ideálně formou finančního příspěvku nebo zajímavé ceny do případné tomboly. Rádi bychom totiž část finančních prostředků, které zbydou nebo které se nám sejdou, věnovali na charitativní účely.
Další informace budeme vkládat průběžně.
Předem všem moc děkujeme za nabídky a budeme se s vámi těšit na shledání na oslavě.
Prosíme také o šíření a sdílení této zprávy dále, aby se dostala k co nejvíce našim absolventům, bývalým kolegům a dalším lidem, kteří měli něco společného s naší školou. Děkujeme.

