Noc s Andersenem

V pátek 31. 3. jsme na Mensa gymnáziu nahlédli do života hmyzu. Tento rok si připomínáme 90 let od narození Ferdy Mravence a právě toto téma jsme si vybrali pro Noc s Andersenem, kterou jsme po čtyřech letech na našem gymnáziu oživili. Žáci si připomněli Ferdovy známé eskapády, proběhlo čtení, tvoření komiksu, dívání se na seriál a sehrávání scének – v hlavních rolích Berušáci, Fredové a další brouci. Organizaci večera měly na starosti studentky septimy Alice Kinclová a Marie Lesse. Díky jim za skvělý program pro mladší spolužáky.

 
Zpět na úvodní stránku