Noc s Andersenem – 29. 3. 2019

V noci z pátku 29. 3. na sobotu 30. 3. proběhne na Mensa gymnáziu již tradiční akce Noc s Andersenem (19. ročník) s večerním programem a možností přespání ve škole. Letošní téma je „Andersen známý neznámý“. V průběhu večera si připomeneme Andersenovy známé pohádky a objevíme i ty nově vydané, děti budou tvořivě pracovat s tématy jednotlivých pohádek a před spaním se bude jedna z nich promítat. Pro přihlášení se na tuto akci přineste vyplněnou přihlášku do kabinetu ČJ do 26. 3. 2019

O akci Noc s Andersenem se můžete více dozvědět na internetových stránkách nocsandersenem.cz.

A jen pro zajímavost – 19. ročník Noci s Andersenem proběhne nejen v Čechách, ale i na Slovensku či v Polsku, USA, Chorvatsku, Německu, Saúdské Arábii, Řecku, Švýcarsku, Turecku, Itálii, Velké Británii, na Novém Zélandu, na Maltě, v Austrálii, Francii, Bulharsku i Rakousku – tedy celkem v 18 zemích světa!

 
Zpět na úvodní stránku