Návštěva přátel z bulharské školy Vasil Levski z Velingradu

V týdnu od 7. do 11. 6. nás navštívili naši bulharští přátelé – pan ředitel Emil Mollov a Ludmila Ryžuk- na naší škole v rámci jejich projektu Erasmus+. Cílem bylo stínování a sdílení příkladů dobré praxe. Kolegové tak měli možnost poznat několik hodin výuky v naší škole, zjišťovali informace o výuce nadaných i dětí se speciálními vzdělávacími potřebami, zajímali se o průběh distanční výuky, práci s ICT technikou v hodinách a o mnoho dalšího. Věříme, že si odvezli mnoho nových poznatků a zkušeností a že se brzy uvidí s našimi kolegy a dětmi v rámci projektu Yes Green.

 
Zpět na úvodní stránku