Návštěva opery v Národním divadle
Ve čtvrtek 27.3. jsme se studenty vyššího gymnázia navštívili operu Lazebník sevillský v Národním divadle. Jsme rádi, že se z této akce stala již každoroční tradice a vždy se najde dost zájemců, kteří chtějí navštívit naši Zlatou kapličku. Uvidíme, jaké představení vybereme příští rok.
![]() |


