Návštěva Národního divadla

Ve čtvrtek 18. ledna 2024 jsme se studenty v rámci hudebního semináře navštívili Národní divadlo. Jednalo se o operu Dalibor Bedřicha Smetany. Jsem rád, že se k nám přidali i další studenti vyššího gymnázia mimo seminář, takže účast byla hojná.

 
Zpět na úvodní stránku