Návštěva mexické ambasády

Dne 6. 5. se naši španělštináři vydali na mexickou ambasádu (Velvyslanectví Spojených států mexických). Setkali se s mexickou velvyslankyní Berenicí Díaz Ceballos, která s žáky hovořila o chodu ambasády, o Mexiku, mexické kultuře a politické scéně. Žáci se mimo jiné dozvěděli, v čem spočívá práce velvyslance a jak náročná je příprava na takovou funkci. Děkujeme za milé přijetí a příjemně strávené dopoledne na půdě velvyslanectví.

 
Zpět na úvodní stránku