Natáčení TV Nova
Dne 18.2.2010 natáčela na naší škole televize Nova se školním metodikem prevence sociálně patologických jevů rozhovor o netholismu, což je závislost na internetu a počítačových hrách. Kolega Martin Kalivoda se na naší škole specializuje na tuto problematiku, je považován za jednoho z odborníků v této oblasti, spolupracuje s krajskou metodičkou prevence pro Prahu a je často zván i na školení pro metodiky prevence na školách. Tento rozhovor bude vysílán za 2-3 týdny v rámci pořadu Střepiny. Kromě toho projevili reportéři zájem o spolupráci se školou v rámci reportáže o nadaných dětech, který by byl také součástí pořadu Střepiny.
Zpět na úvodní stránku
