Na střední průmyslové škole dopravní dominovala Mensa!!!!
Oblastní turnaj v pIšQworkách proběhl 2. listopadu 2023 od 9 h na SPŠ dopravní v Praze-Motole. Oba týmy Mensa gymnázia prošly turnajem bez jediné prohry. O vítězi tak rozhodl až vzájemný duel. Oba týmy postupují do krajského turnaje.
- Tým Mensa 4ever!!!: Filip Hrubý (kvarta) (C), David Briet (kvarta), Lukáš Briet (prima) – 1. místo;
- Tým Smažené rybičky: Matěj Peš (kvarta) (C), Oskar Józsa (kvarta), Martin Jurčák (tercie) – 2. místo.
Blahopřejeme k výborným pIšQworkovým výkonům!
Článek o turnaji (s fotografiemi): Na Střední průmyslové škole dopravní dominovala Mensa
![]() |
![]() |



