Mistrovství ČR v šachu mládeže do 16 let: Úspěch Barbory Mojžíšové
Od 8. do 15. března se konalo mistrovství České republiky v šachu mládeže do 16 let, které přineslo mnoho napínavých momentů a skvělých výkonů mladých šachistů. Naše škola měla své zastoupení v kategorii dívek do 14 let, kde nás reprezentovala talentovaná Barbora Mojžíšová.
Barbora během celého týdne předváděla vynikající hru, která jí nakonec přinesla úžasné druhé místo. Svým výkonem se stala vicemistryní republiky ve své kategorii, což je obrovský úspěch a důvod k velké gratulaci.
Gratulujeme Báře k jejímu skvělému výkonu a přejeme jí mnoho dalších úspěchů v šachových turnajích!
![]() |
![]() |



